top of page

Міжнародний день обіймів

Якщо хтось не знав, то сьогодні Міжнародний день обіймів. За традицією свята, обійняти цього дня можна навіть незнайому людину. Тож ділімося теплом та розумінням

Іноді все, що нам потрібно, щоб розпочати шлях до згоди і розуміння, це... просто обійняти один одного! Саме такі прості речі, як обійми, можуть творити чудеса.

 Чарівність Обіймів

Звучить трохи казково, але обійми – це не тільки про тепло та підтримку, це про відчуття зв'язку з іншою людиною. У світі, де слова іноді не доходять, обійми можуть сказати: "Я тебе чую, я поруч".

 Медіація з Душею

Конфлікти можна вирішувати не тільки словами, а й серцем, показавши, що кожна сторона має значення, що кожен голос важливий. І часто, коли ми відкриваємось для спілкування, рішення знаходяться швидше і легше.

 Давайте Наповнимо Світ Теплом!

Так що давайте сьогодні обіймемося – з сім'єю, друзями, колегами (ну, звісно, якщо вони не проти ). Поділімося теплом і покажемо, що навіть у складних ситуаціях ми можемо знайти шлях до порозуміння.

І пам'ятайте, www.mediator.in.ua завжди поряд, щоб допомогти вам знайти шлях до примирення, розібратися в будь-яких конфліктах та проблемах. Разом ми зможемо все!
0 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page