top of page

Магія конфлікту. Залежності як втеча від конфліктів.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Залежності бувають різні. Це не тільки залежність від вживання речовин - алкоголю, наркотиків, чи цигарок, як ми звикли думати. Залежність від азартних ігор, переїдання, сексу, стосунків, телевізора, соціальних мереж, інтернету, трудоголізму, стилю життя 9-18, спорту, духовних практик, здорового способу життя – це все також залежності. Є навіть залежність від медитації (не плутаємо з медіацією).

Ми набуваємо та використовуємо ці залежності, а в декого їх цілий букет, з єдиною метою – заглушити, забути на час, відсторонити наші внутрішні та зовнішні конфлікти та стани, які приносять проблеми в наше життя і забирають радість. Тому всі спроби позбутись залежності є безрезультатними, оскільки направлені на знищення саме залежності, а не на вирішення проблем та конфліктів, які до них спричинились.

До прокладу, лишня вага – це не проблема переїдання, малорухливого способу життя, неправильної дієти чи високої калорійності продуктів. Це все наслідки. А причина криється в невпевненості у своїх силах, недовірі собі самому, невирішених внутрішніх конфліктах, які спричиняють напруження. Тіло тільки реагує на внутрішній стан збільшуючись в розмірах, займаючи більший об’єм та накопичуючи вагу, щоб хоч так встояти на ногах. Як може. І ця здатність збільшуватись при небезпеці, байдуже внутрішній чи зовнішній, закладена в нас самою природою. Так роблять всі тварини, коли стикаються із чимось більшим за них - роздуваються, настовбурчують шерсть, вигинаються. Тому дієта і спорт зазвичай не працюють, а скинута вага швидко повертається.

Так, після усвідомлення своїх конфліктів, я за 9 місяців скинув 36 кілограм лишньої ваги та позбувся інших залежностей, в тому числі і від системи.1 перегляд0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page