top of page

Магія конфлікту. Метанойя.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Одним із дієвих інструментів для роботи з внутрішніми станами, а також із зовнішніми конфліктами та ситуаціями, є метанойя.

Метанойя з древньогрецької перекладається як поза, над сприйняттям, розумінням або розумом. Цей термін означає докорінну зміну світогляду через переосмислення ситуацій з минулого. Фактично – це робота із своєю тіньовою частиною, своєю тінню. Це відмова від старих, закристалізованих, деколи глибоко в підсвідомості, негативних оцінок нашого минулого, вчинків, подій і обставин.

Процес метанойї використовується в багатьох практиках та програмах розвитку, відновлення та терапії.

Кастанеда з Доном Хуаном називали цей процес перепроглядом життя (recapitulation).

В релігійній та, особливо, християнській традиції цей процес відомий як каяття, покаяння, хоча церква надала йому окрас розкаяння та жалю у вчинених діях, відмови від гріха через страх покарання.

Процес переосмислення поширений також в дхармічих релігіях – індуїзмі, буддизмі та джайнізмі.

Правильне його виконання спричиняє винесення вузликів і блоків негативу із підсвідомості в свідомість для подальшого опрацювання та перепрожиття. Як наслідок змінюється наше сприйняття сьогодення і відношення до майбутнього.

Практику метанойї краще можна зрозуміти та засвоїти на прикладі роботи із поточними конфліктами.0 переглядів0 коментарів

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page