top of page

Магія конфлікту. Психологія, право, медіація, до та після.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Зараз події, час та світ розділились на до 24 лютого та після, на старе та нове. Якщо уважно придивитись, можна побачити, що старі підходи та інструменти не спрацьовують або працюють не так як ми звикли.

Не допомагають класичні підходи психології – в практиці сучасної психології просто немає досвіду роботи із конфліктами такого масштабу. А особливо слід бути уважними та обережними із психологами та підходами, що базуються на старій, пострадянській та російській школі.

Не працюють звиклі правові методи – вони описувати взаємодії в тому суспільстві, «до 24». А зараз багато хто говорить, що всі домовленості відбуваються без тяганини, договорів та документів. Класичне право розвертається в сторону звичаєвого. І це прекрасно.

Рівно так і класична медіація ще буде напрацьовувати дієві інструменти для роботі з новими викликами.

А для цього потрібно відкритись всьому новому. І саме нам, Українцям, випала доля трансформувати старе в Нове та створювати взаємодії, які працюватимуть в новому світі.

Саме нам, в разі виникнення непорозумінь, а вони неминуче будуть виникати, треба вчитись домовлятись та будувати відносини нового рівня.

Отака магія.

Консультую конфлікти, кризи і проблеми, допомагаю в спорах, працюю зі сторонами разом і окремо.1 перегляд0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page