top of page

Магія конфлікту. Психологія, медіація, право…

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

За визначенням медіація – це позасудова добровільна процедура, під час якої сторони за допомогою медіатора намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт шляхом переговорів.

Але це сухе визначення, яке не розкриває суть врегулювання конфліктів в процесі медіації.

Насправді, медіація більше схожа на поєднання, співпрацю психології, юриспруденції, конфліктології, менеджменту, особистісного розвитку, life-coaching та ще дечого, не очевидного)). Хоча не є жодним із перелічених напрямків. Такий парадокс.

Тому медіація – це надзвичайно цікавий та динамічний процес, який направлений саме на допомогу в усвідомленому розбиранні, розрішенні, перегляді будь-яких конфліктів, що неминуче виникають на нашому Шляху. І саме на стику всіх тих практик може відбуватись справжня трансформація стосунків та вирішення проблем.

Звісно, одна людина, навіть за все життя, не може охопити всі ті знання та навички, не говорячи про досвід. Але можна намагатись. А ще краще всі ті навички може застосовувати команда професіоналів – психологів, медіаторів, юристів, коучів, яка зараз в процесі формування.

Отака магія.

Консультую бажання і конфлікти, допомагаю в спорах, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. Одна година консультації безкоштовно.3 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page