top of page

Магія конфлікту. Сам собі медіатор.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Всі ми звикли себе недооцінювати, з дитинства. Феномен «вивченої безпорадності» стосується кожного. В одних він виникає після ряду негативних подій, в інших сприяла надлишкова опіка, комусь оточення з дитинства вкладало в голову комплекс неповноцінності. А як результат, практично всі ми недооцінюємо власні сили та навіть не здогадуємось про наші можливості. Поодинокі осяяння та проблиски нашої сили відбуваються в якісь критичні моменти, в небезпеці, коли сильно «притисне». От тоді розкриваються всі наші ресурси і можливості. Але ці моменти швидко минають і мало хто поряд нам може підказати як добутись до тих скарбів і ресурсів в нормальному стані.

Насправді ми сильніші, розумніші, в нас більше добра, чуйності, чесності, довіри, терпіння, ніж ми про себе звикли думати. Ми можемо, знаємо, вміємо вирішити всі наші проблеми та конфлікти, які виникають в нашому житті.

Просто не віримо в себе та боїмось почати.

Всі конфлікти вирішуються, і вирішуються вони саме сторонами. Ніхто крім учасників не в змозі віднайти рішення, яке задовільнить усіх. Потрібно тільки захотіти, повірити в себе і зробити перший крок. Кожен може бути собі медіатором.

Деколи на консультації, чи в процесі медіації достатньо «віддзеркалити» проблему, показати її з іншого боку і виявляється, що одразу ж з’являється якщо не вирішення, то хоча б перший розумний крок в правильному напрямку. Складність полягає тільки у виході із привичних рамок безпорадної позиції, а далі все чудесним чином відбувається саме. Або можна чекати, поки смажений півень не клюне, і не розкриються всі таланти.

Отака магія.

Консультую бажання і конфлікти, допомагаю в спорах, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. Одна година консультації безкоштовно. #медіація #mediation #медиация #медіатор #медиатор #конфлікт #конфликт #спір #суперечка #спор #переговори #переговоры8 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page