top of page

Магія конфлікту. Свято наближається, для одиноких емоцій.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

До нас завітали довгоочікувані Різдвяні та Новорічні свята. Тиждень до та місяць після в соцмережах суцільні ялинки, олені, подарунки в кучугурах та сині феєрверки.

Та як пережити святковий сезон якщо ви розлучаєтесь, нещодавно розлучені, чи одинокі з інших причин.

Коли ви проходите процес розриву та сепарації, а може і довший час після, в серці вирують емоції і не завжди вони, на перший погляд, позитивні. Вас одночасно можуть переповнювати образи, гнів, полегшення, надії на зміни, жаль до себе, занепокоєння, чи навіть страх перед майбутнім.

В той час, як всі навколо, здається, планують свята в колі близьких та рідних, ви можете почуватись покинутими та нікому не потрібними.

Перше, що буде помічним в такій ситуації – це знизити очікування від свят. Не у всіх воно повинно бити ключем, а соцмережі дуже часто вводять в оману. Навпаки, спробуйте налаштуватись просто на відпочинок та зміну вражень.

Не потрібно запрошувати в гості усіх підряд зі списку контактів телефонної книги, дайте собі можливість робити те, що ви дійсно хочеться і від чого отримуєте задоволення.

Друге – дайте собі час побути зі своїми емоціями, без оцінки та осуду. Якщо страшно – бійтесь, образливо – ображайтесь, шкода себе – жалійте. Влаштуйте емоціям свято. Але не довго, свята не вічні 😉.

І трете – згадайте, може поряд є теж хтось одинокий, кому потрібна підтримка, чи просто компанія і гайда підтримувати і компаніювати. Якщо погано тобі – знайди кому гірше та допоможи.

І, традиційно, з прийдешніми святами!

Отака магія.

Допомагаю в конфліктах, консультую спори, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. #медіація #mediation #медиация #медіатор #медиатор #конфлікт #конфликт #спір #суперечка #спор #розлучення #развод #раздел_имущества #трудовий_спір #корпоративний_спір #партнер #переговори #переговоры10 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page