top of page

Магія конфлікту. Про допомогу.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Не буває конфліктів без вирішення. Енергія вирішення суперечки вже міститься в самій суперечці, треба тільки її віднайти, побачити і підняти.

Але вірно й те, що зсередини спору, перебуваючи в конфлікті, байдуже – з іншою стороною, чи навіть із самим собою, вирішення побачити надзвичайно важко. Альберт Ейнштейн казав: «Неможливо вирішити проблему на тому ж рівні, на якому вона виникла».

Для таких випадків існують треті сторони, люди, чи інституції, які можуть бути залучені для допомоги у вирішенні конфліктних ситуацій.

Саме так працюють медіатори – для роботи із зовнішніми конфліктами, психологи – для роботи із внутрішнім собою.

Або ж, якщо є бажання знайти тимчасове рішення, і перекласти його пошук та відповідальність на інших – суди та юристи.

При чому, для знайдення шляху до вирішення деколи може бути достатньо просто поштовху, однієї зустрічі, просто присутності незацікавленої третьої сторони, яка знаходиться поза конфліктом і може оцінити ситуацію ніби ззовні.

Отака магія.

Допомагаю в конфліктах, консультую спори, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. #медіація #mediation #медиация #медіатор #медиатор #конфлікт #конфликт #спір #суперечка #спор #розлучення #развод #раздел_имущества #трудовий_спір #корпоративний_спір #партнер #переговори #переговоры4 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page