top of page

Магія конфлікту. Від царя Соломона.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Медіація потрібна коли сторони, які перебувають в спорі, суперечці чи конфлікті, мають намір домовитись, вирішити спір і далі продовжувати стосунки. І не важливо що це за суперечка: спір за договором, поділ спадщини, розлучення, трудовий конфлікт…

Після усвідомлення сторонами, або однією з сторін, що потрібно якось домовлятись, до суперечки запрошується незалежна сторона – медіатор, який організовує процес і допомагає сторонам порозумітись.

А далі відбувається магія 😉

Зараз визначення «медіація» нове і не зовсім зрозуміле, а насправді посередництво у вирішенні конфліктів старе, як сам конфлікт, ще від царя Соломона або і раніше 😉. Відомі суди царя Соломона (а ще, кажуть, він вмів літати 😉).

Існує думка, що медіація, як процес, сформувалась в Стародавній Греції та Римі, дехто говорить, що вона могла виникнути на Сході.

Але напевно можна стверджувати лише, що медіація, як примирювальна процедура, існувала тисячі років та не втратила актуальності і сьогодні. І тоді, і зараз суспільство використовувало медіацію в конфліктах як альтернативу суду.

Отака магія.

Консультую конфлікти, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online.3 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page