top of page

Магія конфлікту. Превенція.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Про суперечки і конфлікти між партнерами написано вже не один твір. Це і сімейні конфлікти, і спори між власниками бізнесу, власниками майна, партнерами в проектах, тобто людьми, яких об’єднує одна ціль, мета. Але зараз не про конфлікти, вірніше не зовсім.

Не всі знають про такий вид медіації, як превентивна медіація, яка проводиться задовго до виникнення конфлікту. На етапі до укладення партнерських домовленостей, до укладення шлюбу, до підписання установчих документів, чи договорів про співпрацю, документів про проект, партнери сідають разом і визначають основні умови та параметри подальшого розвитку. Молодята укладають шлюбний контракт, партнери в бізнесі підписують партнерську угоду… І тут в нагоді стане медіатор, який допоможе структурувати процес, визначити спільні інтереси та розбіжності в поглядах, що дасть змогу уникати конфліктів в майбутньому та сконцентруватись на досягненні мети, а не на виясненні відносин та позицій.

Отака магія.

Консультую конфлікти, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. Як бонус, одна година консультації безкоштовно, на ваш вибір. #медіація #mediation #медиация #медіатор #медиатор #конфлікт #конфликт #спір #суперечка #спор #розлучення #развод #раздел_имущества #трудовий_спір #корпоративний_спір #партнер #переговори #переговоры

На картинці використана обкладинка книги Стівена Кінга «If it bleeds»


3 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page