top of page

Магія конфлікту. Адвокат диявола.

Оновлено: 5 лип. 2023 р.

Одним із способів роботи з конфліктом є медіаційне консультування, тобто робота з однією стороною, без залучення опонентів.

В процесі такого консультування відсутній баланс конфлікту, оскільки присутня тільки одна із конфліктуючих сторін. Медіатору доводиться чітко зрозуміти та змоделювати позиції, інтереси та альтернативи не тільки клієнта, а й іншої сторони.

Фактично зіграти роль адвоката диявола (або ангела😊).

Можна також використати дуже цікавий інструмент - «зміна ролей», коли клієнт захищає позицію свого опонента, а медіатор грає на позиції клієнта. Тут деколи доводиться захищати вже клієнта від самого клієнта 😊 Про таку гру напишу пізніше.

Отака магія.

Консультую конфлікти, працюю зі сторонами разом і окремо, проводжу медіації, в тому числі і online. Тим хто дочитав до кінця, як бонус, одна година консультації безкоштовно, протягом місяця від сьогодні. #медіація #mediation #медиация #медіатор #медиатор #конфлікт #конфликт #спір #суперечка #спор #розлучення #развод #раздел_имущества #трудовий_спір #корпоративний_спір #партнер #переговори #переговоры6 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page