top of page

Штучний інтелект та медіатор

На ринку фінансових послуг існує таке явище, чи точніше напрямок, як fin tech, або фінансові технології. Серед них технології управління фінансами, платежами та кредитуванням, p2p, b2b, crowdfunding, big data, crypto, blockchain, необанки. Все те, про що ще 10 років тому мало хто собі уявляв. А тепер ми маємо ще й AI, GPT-4 і перспективи наближенням спеціалізованих систем ШІ до можливостей людини.

Також існує галузь когнітивної психології, яка пробує зблизити можливості АІ та поведінкових моделей людини. Когнітивна наука вивчає та моделює різноманітні явища пов'язані з мисленням; такі як: сприйняття, інтелект, мова, пам'ять, увага, міркування, емоції, розум і навіть свідомість.

Оскільки медіація (використаю визначення закону) – це структурована процедура, під час якої сторони за допомогою медіатора намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів та враховуючи саме структурованість процедури, яка піддається алгоритмізації, а також розвиток когнітивної науки, на мою думку, є цілком реальним використання АІ в якості помічника (поки що) медіатора. ШІ може бути помічним для аналізу даних, оцінки емоцій та станів, автоматизації деяких завдань. От проявити емпатію, особливо у особливо у вирішенні складних та емоційно заряджених конфліктів, ШІ навряд чи вдасться. Поки що)) Тому медіатори роботою будуть забезпечені ще довго)

Детальніше про медіацію та медіаторів, а також про конфлікти, на www.mediator.in.ua10 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page