top of page

Про закони і медіацію

Оновлено: 1 лют. 2022 р.

Згідно з ієрархією системи законодавства, існують закони і підзаконні акти, які приймаються Верховною Радою (інтересними депутатами) та різними інтересними органами в чиїхось інтересах. Ця нормативна база правозастосовується судами за правилами процесуального законодавства при вирішенні спорів сторін, які до них звертаються. Тобто, суддя одноособово, по троє, чи по більше заслуховує обставини спору і виносить рішення згідно розуміння справедливості і писаних законів системи права. При цьому про наміри, чи інтереси сторін вже не йдеться, система працює заради системи.

Але світ різноманітнішій та кольоровіший, ніж бачить його система правосуддя. І люди завжди мали інтерес до пояснення процесів, що відбуваються навколо. Тому існують також закони спілкування, наукові закони, медичні, природні, астрономічні, релігійні, закон Всесвіту нарешті. Є ще різні теорії - теорії відносності, квантові теорії, теорія струн, теорія поля… Це мене вже не туди занесло.

Так от, про медіацю.

Медіація – це процес, під час якого зустрічаються сторони у присутності медіатора. Медіатор сприяє досягненню сторонами взаємної згоди у вирішенні спору, не обмежуючись вузьким процесуальним світоглядом системи, використовуючи всі природні закони.


6 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page