top of page

Медіатори ПриватБанку

Хочу привітати ПриватБанк та учасників навчальної програми "Базові навички медіатора+" з успішним завершенням курсу!

Як тренер та медіатор, я вражений натхненням та ентузіазмом, з якими працівники Банку підійшли до цього важливого аспекту свого професійного та особистісного розвитку.

Ініціатива ПриватБанку забезпечити співробітникам можливість опанувати навички медіації є вагомим свідченням прагнення Банку розвивати культуру взаєморозуміння та ефективної комунікації.

Використання медіації як інструменту вирішення внутрішньокорпоративних конфліктів не лише сприятиме покращенню робочого середовища, але й зміцнить банківську корпоративну культуру, а це важливо для підвищення загальної продуктивності та забезпечення сталого розвитку Банку.

Я пишаюсь можливістю виступити одним із тренерів цієї програми разом з чарівними колегами: Iryna Fedorych, Вікторія Ейдеміллєр та Ірина Бондаренко.

Сподіваюся, що набуті учасниками знання та навички стануть надійним фундаментом для їх майбутніх успіхів у медіації та сприятимуть розвитку позитивного та згуртованого колективу в ПриватБанку.

mediator.in.ua завжди відкритий до співпраці та готовий запропонувати різноманітні формати корпоративних тренінгів та навчання з медіації, управління конфліктами, ефективної комунікації та переговорів.

Також ми проводимо медіацію та консультування конфліктних ситуацій, як корпоративних, так і особистих.


8 переглядів0 коментарів

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page