top of page

Порада 8

Ідентифікувати протилежні, «позитивні» емоції та почуття, до тих, які були виявлені та відчуті.

Порада 8

Починаючи з цього кроку ми спробуємо перевернути наш світогляд з ніг на голову, тому прошу читачів, віком до 18 років та в кого нестійка психіка, пропустити наступні три кроки і переходити одразу до кроку 11.
Це був жарт, бо на восьмому кроці ми будемо досліджувати пари емоцій та шукати відчуття, протилежні до тих, які ми ідентифікували та описали на кроках 6 і 7.
Ми живемо в дуальному світі, де практично для кожного явища можна віднайти протилежність. День-ніч, світло-темрява, добро-зло, південь-північ, тепло-холод, задоволення- страждання…
Так і кожна емоція має свою пару.
Ненависть-любов, страх-довіра, біль-задоволення, роздратування-розуміння…
По суті кожна емоційна пара це один і той же стан, енергія, тільки з різним знаками. Так темрява – це всього на всього відсутність чи недостатність світла, холод – недостатність тепла, страх – це недодовіра, а ненависть – це любов але навпаки. Тому й стверджують, що від любові до ненависті однин крок, і навіть не крок, а розворот на 180 градусів, зміна полярності з плюса на мінус, а потенціал заряду почуття залишається той самий.
Отже зараз ми подивимось на відсутність яких станів, емоцій чи почуттів вказують описані нами ж «негативні» емоції, що виникають в нашій конфліктній ситуації.
Тому, Крок 8 - ідентифікувати протилежні, «позитивні» емоції та почуття, до тих, які були виявлені та відчуті.

bottom of page